Zamykání obrazovky - Garmin nüvi 50

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cosmicboy 29. 7. 2015 07:23

Prosím, dá se nějak uzamknout obrazovka na této navigaci? Když krátce stisknu tlačítko napájení, tak mám jen volbu jasu nebo vypnutí, v menu jsem nic nenašel a ani jiné tlačítko na navigaci nevidím... :-(
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 31. 7. 2015 09:13

Hledejte v návodu k obsluze pod položkou - Nastavení displeje. Některý typ umožní snížit jas, jiný také nastavit "Prodlevu displeje".
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod cosmicboy 31. 7. 2015 13:40

Tak bohužel, takové nastavení v této navigaci není... :-(. Jas se dá nastavovat, ale nikde v těchto menu zamykání není... :-(
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod cosmicboy 3. 8. 2015 10:28

Nedalo mi to a napsal jsem přímo na Garmin. Odpověď nepotěšila - nové přístroje Garmin funkcí zamykání displeje nedisponují :-( .
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 3. 8. 2015 11:24

Zdravím, no musíme jim věřit, v manuálu k nové řadě nuvi 55/56/65/66 mají uvedeno na str.11
Nastavení displeje
Chcete-li otevřít stránku nastavení displeje, v hlavním menu vyberte možnost Nastavení
> Zobrazit
Orientace
: Nastaví displej na zobrazení na výšku (vertikální) nebo na šířku (horizontální).
Barevný režim
: Nastaví zařízení na zobrazení denních nebo nočních barev. Vyberete-li možnost
nočních barev. Vyberete-li možnost Automaticky,bude denní nebo noční barvy nastavovat automaticky podle denní doby.
Jas
: Nastaví jas displeje.
Prodleva displeje
: Nastaví dobu nečinnosti, po které se zařízení přepne do režimu spánku
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod cosmicboy 3. 8. 2015 12:10

Tak to bude asi novinka v nových řadách nüvi, "padesátka" to asi nemá... Skutečně žádná taková nastavení v menu nejsou.
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod thomas007 3. 9. 2015 12:46

Ale zamčení a režim spánku není to samý. Nuvi 50 neměla ani jedno. "Uzamčení při režimu spánku" měly typy jako 3490/3590/3790 kde se po uspání muselo kliknout na zámeček ;-]

Turistický nebo cyklo-přístroje maj vyloženě uzamčení displeje na jedný obrazovce, aby si na tom uživatel něco nechtěně nenaklikal. To ale u automobilovejch neni jelikož to při navigaci bude někde na okně apod, kde na tom omylem nic nenaťukáte ;-]
thomas007
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků