Divné chování na Jižní Spojce

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod piErcE 16. 9. 2013 12:55

Zdravím,

chtěl bych se jen zeptat, jestli s mapami CNE 2014.20 (a případně i s garminem 3490) narazil někdo na poněkud zvláštní chování na jednom z úseků jižní spojky - a to cca v úseku mezi křížením s ulicí 5. května a sjezdem na budějovickou (a jesenice atd).

Dřív mi to tam nedělalo, ale teď (rozuměj - po aktualizaci) se tam s železnou pravidelností na chvíli (cca na dobu průjezdu tímto úsekem) navigace zasekne. dělá to hlavně ve směru NA prahu 5, ale už se mi to tam stalo i v opačném směru.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Myčoken 16. 9. 2013 19:19

Ano, moje navigace Garmin v jednom úseku Jižní spojky začne přepočítávat trasu a po chvilce to ustane. Stalo se mi to opakovaně. Protože tam jezdím málo kdy, nedokážu říct, ve kterém úseku to přesně je, snad někde při jízdě po nějakém přemostění čehosi ...
Myčoken
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 20. 9. 2013 08:38

Tak me tam vylozene nezacne prepocitavat trasu, ale včera jsem si potvrdil, ze na useku mezi krizenim s D1 a odbočkou na jesenici (cca 1 km) ve směru na smíchov se regulérně zasekne, a začne hlásit nesmysly. Po sjezdu ze spojky se chytí a začne pracovat... No .. zajímavá chybka .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků