Garmin express

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jakuku 5. 9. 2013 14:45

Prosím mám dotaz jak odstraním z navigace Topo czech a nebo Atlas czech?
Jana
jakuku
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 5. 9. 2013 15:39

MapInstal
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 5. 9. 2013 16:31

mrkla jsem tam nic nainstalované nemám je prázdná ale zapoměla jsem že je mám nainstalované na micro sd já jen že při poslední aktualizaci to jest včera mi to už ukázalo že v navigaci je jen 149mb prázdného místa myslela jsem že bych třeba přeinstalovala mapu ale nainstalovala pouze mapy CNE které bychom využili a né všechny mapy evropy ale nemůžu to nikde najít jak na to
Jana
jakuku
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 5. 9. 2013 17:11

Neplašit se, nic nemažte. Máte-li v Nuvi kartu alespoň 4GB, Garmin Express si poradí. CNEU je uložena v souboru gmapsup1.img , další mapy jsou sloučeny v souboru gmapsupp.img. Ty české mapy nemusíte pravidelně aktualizovat, tolik zásadních změn tam není. Hlavně je musíte mít zaregistrované, abyste později mohla provést upgrade a nemusela koupit celou novou mapu. :-)
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod jakuku 5. 9. 2013 18:02

nic nemažu když jsem zjistila že že Atlas a Topo mám na micro SD kartě tak to tam nechávám mám ji sice jen 518mb ale zatím to stačí aktualizovat na nové zatím nebudu dostačující pro mě je CNEU. a kde najdu gmapsup1.img jak koukám do Garminu tak tam v aktualních složkách nic takového není a to složka Map je prázdná Obrázek
Jana
jakuku
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 5. 9. 2013 18:58

No tu kartu máte malou, proto bude evropská mapa v Nuvi ve složce Garmin jako soubor gmaprom.img. ( označení gmapsup1.img má tento soubor pokud ho Garmin Express nahraje na kartu. Sám si zjistí, že vnitřní paměť je nedostatečná, starou mapu tam smaže a aktualizovanou nahraje na kartu.) Dnes již 4GB karta stojí méně než 200 Kč.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod goast 5. 9. 2013 22:11

na 3597 je nový soft 3.80
goast
Junior

Odeslat příspěvekod monter 6. 9. 2013 07:14

Je k dispozici verze 2.3.9.0
OP10Pro 12GB/256GB zelený, OP 12 16/512 zelený
monter
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 9. 2013 07:21

K čemu je vlastně ten garmin expres? Zhruba měsíc mi píše, že někde ztratil spojení s aktualizační službou a ten dobytek ho ani nehledá. Možná proto jsou ty aktualizace pomalu obden? K čemu je webupdater? To je tolika aplikací jen kvůli aktualizacím, že to vypadá jakoby se v tom garmini motali a nevěděli co s tím...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boby.f 6. 9. 2013 07:31

to kosta- přeinstaluj ho a přestane to hledat spojní a pak bude makat už to není co bylo ted vše ok už jde vše nastavit jak jsme byli zvyklí z MS a to spojení je to obvyklá věc -amikovský soft
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 9. 2013 07:39

jo ahááááá, takže aktualizace reinstalací... typicky americké!!!

-- 6. 9. 2013 08:41 --

https://www.youtube.com/watch?v=RryFdo9ZzIc
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 6. 9. 2013 12:49

Rubic píše:No tu kartu máte malou, proto bude evropská mapa v Nuvi ve složce Garmin jako soubor gmaprom.img. ( označení gmapsup1.img má tento soubor pokud ho Garmin Express nahraje na kartu. Sám si zjistí, že vnitřní paměť je nedostatečná, starou mapu tam smaže a aktualizovanou nahraje na kartu.) Dnes již 4GB karta stojí méně než 200 Kč.

Rubiku dík za vysvětlení dosud jsem nepotřebovala větší kapacitu karty ale koupím samozřejmě novou myslím si že při další aktualizaci CNE i když smaže starou a nahraje novou tak už to nevleze do vnitřní paměti

-- 6. 9. 2013 13:51 --

KOSŤA KOSTIČ píše:K čemu je vlastně ten garmin expres? Zhruba měsíc mi píše, že někde ztratil spojení s aktualizační službou a ten dobytek ho ani nehledá.

Kosťo měla jsem úplně to samé hned první příspěvek i s fotem znova jsem instalovala Garmin express a teď už to je v pohodě
Jana
jakuku
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 9. 2013 13:01

Tak jsem to expresně odinstaloval. Víte někdo, k čemu ten expres vlastně je? Kdyby to někdo věděl, dejte mi vědět. Mám od gremlinů ještě několik podobných aktualizátorů, ale ty se tak často jako je expres neaktualizují a všechny mi hlásí aktuální softy jak navigačky, tak sebe sama... A jestliže je aktualizace prostřednictvím reinstalace, existuje něco, proč ho vlastně mít???
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monter 6. 9. 2013 13:36

Když ani nevíš k čemu ta aplikace slouží, tak proč si ji vlastně instaluješ ?
OP10Pro 12GB/256GB zelený, OP 12 16/512 zelený
monter
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 6. 9. 2013 14:48

Protože mi to gremlini doporučili, když jsem se snažil uplatnit lifetime a aktualizovat mapy. Že prý to bez aktualizace fw nejde... Jinak bych se jim na to *****. Stejně to ani s tímhle výtvorkem nešlo a nakonec jsem byl úspěšný až po několikátém pokusu s mapinstalem.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků