City Navigator Europe NT 2013.41

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JaKot 18. 5. 2013 20:09

Nevíte někdo, zda vyšla nová aktualizace mapy s označením City Navigator NT 2013.41? Když si otevřu mygarmin.com, tak mně to ukazuje v garmin expres jen mapu City Navigator NT 2013.41.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 19. 5. 2013 14:44

Zdravím, ze Tvého dotazu jsem zmaten. Ano, poslední aktualizace CNEU má označení 2013.41, v GarminExpress žádnou zmínku o mapě nemám. Tak jsem na rozpacích, zda nemám nějakou špatnou verzi.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod JaKot 19. 5. 2013 20:24

Bohužel tomu nerozumím ani já, protože zadám-li stáhnout, tak se mě objeví hláška, že nemám v PC sw pro stažení Garmin Pluginu. Vůbec mně to nepustí dál, takže nejde mně 2013.41 stáhnout. Nejsem vůbec sběhlý v PC, dokážu se naučit nějaké postupy, když se opakují, ale s tímto jsem se ještě nesetkal.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 19. 5. 2013 20:41

Pokud Vám stačí aktualizovat pouze Nuvi, postačuje v Garmin Expressu zadat "aktualizovat" a vše by mělo proběhnout bez problémů. U mne tomu tak bylo.
Pokud však chcete dostat aktualizaci i do BaseCampu, musíte použít postup užívaný dříve - aktualizovat pomocí GarminMapUpdateru
http://podpora.garmin.cz/index.php/kb/article/000030
Instalace GCP se nabídne na účtu v záložce "méAktualizace"
Naposledy upravil Rubic dne 20. 5. 2013 17:32, celkově upraveno 1
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod JaKot 19. 5. 2013 22:19

Právě, když dám v Garmin Expresu AKTUALIZOVAT, tak mně to dá hlášku, že nemám sw pro stažení Pluginu, jinam mně to nepouští. Plugin mám přitom v PC nainstalovaný. A to se pořád opakuje. Kdykoliv dříve jsem aktualizace stahoval bez větších problémů do PC a následně do Nuvi, mám staženou i verzi 2013.40 přímo jen do Nuvi, do PC se nestáhla. To mě ale až tak nevadí, i když bych byl radši, kdyby byla i v PC. Jak budu mít více času, tak se budu věnovat tomuto problému více.
Děkuji za snahu poradit, rady se pokusím v rámci svých schopností využít. Ještě jednou díky.

-- 19 kvě 2013, 23:39 --

Tak už se mně verze 2013.41 stahuje přes Garmin Map Update, nastavil jsem stahování jen do PC, protože mapu Evropy mám v Nuvi (760) nahranou na paměťové kartě a ještě je tady u nás bouřka a tak nám někdy "vypadne" Internet. Uvidíme, když tak zítra stáhnu znovu, pokud to dnes vypadne. Dík za radu, "už jsem doma", tohle už znám.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JaKot 23. 5. 2013 21:47

Tak se mně vše podařilo stáhnout jak píšu výše, napřed do PC a následně do nuvi.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron