Nuvi 3590 LM - 3 dotazy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dagy2 30. 3. 2013 12:18

Po mnohých rokoch spokojnosti s Nuvi660 odišiel elektrický spoj na výklopnej anténe a stala sa z nej "obyčajná mapa".
riešil som to kúpou 3590LM. skok vo funkčnosti medzi vtedajším top modelom a 3590 je extrémny. Konečne zobrazovanie názvov miest! Super.
3 veci ma však zarazili a nenašiel som spôsob ako na ne:
- neviem nikde nájsť v Nuvi súbory máp. Predtým som si vždy u update urobil copy do PC (všetky súbory img, mapsupp atď). Potom vymazal, stiahol novú mapu a nainštaloval len to čo bolo potrebné - je fakt, že u 660 bol problém s malou RAM a tak som to musel rozkladať na SD kartu a internú pamäť.
Tu je 8GB interná pamäť, z ktorej je voľných už len niekoľko desiatok MB!!! Mapové súbory ale nie je možné po pripojení k PC Win7 vidieť. Nuvi sa nechová ako externý disk ale je k dispozícii len prehliadač podobne ako u telefonu

- nikde nevidím, či TMC prijímač skutočne prijíma nejaké správy. U 660 to bolo indikované farbou LED diody na zástrčke do napájania. Tu svieti na obrazovke kolečko s dopravnými správami ale je zelené aj v prípade, keď správy nie sú dostupné. Pomerne naprd...

- po prejazde niektorými POI vlastnými bodmi s radarmi ostáva v ľavom hornom rohu ikona radaru. Po kliknutí na ňu sa zobrazí popis toho POI. Je to vždy iný.
Garmin predajca to v živote nevidel a nemal potuchy o tom, čo to zobrazuje.
Dá sa to vymazať len resetom NUVI.

vie niekto poradiť?
Dagy2
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků