Chybný štart pri navigovaní

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Okraj 31. 8. 2012 19:59

Mám Oregon550t v ňom sú nahraté mapy CN Europe NT2013.10, Slovakia Topo v3beta2, Cyklo Czech2012NT, Topo Czech Pro2012, NT a Worldwide Autoroute DEM Basemap. Basemap mám aktívnu vždy s nejakým módom. V CN Europe sa chyba neprejavuje naviguje správne. Ale keď sa prepnem na Slovakia Topo v akomkoľvek móde (cyklo, autom, chodec a p.) štart navigovania nezačína na šípke kde sa momentálne nachádzam ale je odskočené vždy na ten istý bod(nejaký Tzt-5658 neviem čo to znamená v navigáciách som začiatočník. Je tam vyobrazená značka turistu). Ten bod je asi cca 1km od bodu kde bývam. Skúšal som aj z práce, zmenila sa len vzdialenosť. České mapy zatiaľ neviem, odskúšam pri najbližšej jazde. Ako keby bolo v navigácii niečo nastavené. Prešiel som všetky ponuky, urobil som reštart cez ľavý roh obrazovky, reštart do výrobných nastavení, aktualizoval firmware na 5.9(najnovšiu verziu) ale problém pretrváva. Potom som danú mapu inštaloval do Edge800 - ten istý problém ale s iným názvom bodu, preto ma napadá či nemôže byť problém s mapou. Mapy som stiahol aj odomknutú a neodomknutú obe sa chovajú rovnako. Neviem či sa do mapy v mapsource môže niečo počas presunu do zariadenia dostať, iba som označil a presunul. Už som zúfalý a neviem ako ďalej. Ak niekdo vie pomôžte dík.
Okraj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Okraj 1. 9. 2012 15:32

nový poznatok, v demo režíme to funguje správne.
Okraj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Okraj 3. 9. 2012 06:49

problém odstránený, chyba bola v mape.
Okraj
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků