garmin 1490t nabíjení

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mirunauo 11. 6. 2012 11:00

Zdravím, zajímalo by mne zda je možné u tohoto tipu, při připojení k pc mít zaplou navigaci. Měl jsem staršího garmina a tam to šlo, že když jsem dal v pc odebrat zařízení tak zmizel na navigaci počítač a normálně se zapla. U této mi to nejde?? Nebo se to nedá??
mirunauo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jíva 13. 6. 2012 12:52

Prý je na to jiný kabel, někde na Path.cz je návod...
Garmin Nuvi 1490LMT + nüMaps Lifetime™ Europe 2013.10
jíva
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chip.cz 15. 6. 2012 09:08

Snad to u tohoto typu také půjde přez diagnostický režim. V tomto režimu máme možnost např. nainstalovat starší verzi FW přes Updater. exe, nebo přímo snímat obrazovku GPS do PC za pomoci programu xImage. Nepřipojenou GPS zapneme a po načtení podržíme prst na indikátoru baterie tak dlouho, až se nám přepne do diagnostického režimu. Připojíme k PC USB kabelem a dáme Exit. Nyní jsme připojeni přes USB ovladače a ne přes USB Mass Storage. Tento režim připojení funguje tak, jako při připojení v automobilu na napájecí kabel. (Naviguje a nabijí se baterie). Majitel, který nemá originální kabel, nemusí nic upravovat.
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jíva 17. 6. 2012 09:10

Tak u 1490 to nejde. Aspoň u mé zaheslované. Zkoušel jsem to cca před rokem i nyní s posledním FW a nic, přejde to zase k propojení s PC.
Garmin Nuvi 1490LMT + nüMaps Lifetime™ Europe 2013.10
jíva
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků