CityNavigator 2013.10 nechodí

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ancistrus22 25. 5. 2012 21:14

Zdravím a prosím o radu. Aktualizoval jsem z předchozí verze na poslední verzi 2013.10 Instalace proběhla v pořádku, ale v navigaci se zobrazuje jen turistická mapa. CNEU 2013.10 jako jedinou mám zatrhnutou a stejně se navigace tváří jako by tam nebyla.
Jsem už bezradný, předchozí aktualizace vždy fungovaly bez problému.
Model nuvi 2360 Lifetime
ancistrus22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ancistrus22 26. 5. 2012 21:33

Prosím, opravdu nikdo nevíte co s tím? Díky
ancistrus22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 29. 5. 2012 09:52

zbavit se turistické zda třeba není chybná a nezpůsobuje chybu pro jistotu ... (zálohovat!)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goast 29. 5. 2012 18:15

a co znovu přeinstalovat z pc?
goast
Junior

Odeslat příspěvekod ancistrus22 29. 5. 2012 20:20

Díky za odpovědi. A jak mám tu turistickou odinstalovat? Je mi divné, že po předešlých několika aktualizacích CN to chodilo bez problému. Omlouvám se za stupidní dotazy.
ancistrus22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chip.cz 31. 5. 2012 22:04

Ještě než se začne něco mazat z adresáře GPS, tak udělej zálohu GPS do PC pro případné navrácení vymazaných souborů. Dále zkus odstranit soubor GUPDATE.GCD a restartovat. Jestli to nepomůže, tak ještě přeinstalovat CNEurope. Odinstalovat mapu z GPS nejde. Jde pouze vymazat mapový img soubor, nebo se mapa přepíše při aktualizaci, nebo instalací mapy z MapSource. Je jedno jesli se instaluje do paměti přístroje, nebo na sd kartu, vždy se vytvoří mapový soubor "Gmapsupp.img".
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ancistrus22 2. 6. 2012 09:59

Tak se mi podařilo nový CN rozchodit.
ALE, když přes Mapsource nahraji všechny mapy - CN, Topo Czech a Atlas Czech, tak mi v navigaci funguje jen Atlas Czech. Můžu zatrhávat jak chci a stejně jde jen tahle jediná. Když nahraji do navigace pouze jednu z nich, tak ta jedna chodí bez problému.
Nevíte proč? Mapy, přístroj vše koupeno legálně.
ancistrus22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rubic 3. 6. 2012 05:35

Zdravím,
Vypadá to na nesprávný postup při ukládání map. Mapu Evropy stahujte přímo do PC i Nuvi z Vašeho účtu zde
https://my.garmin.com/mygarmin/marketing/managemaps.htm
pomocí GarminMapUpdate .
České mapy bývají uloženy v jednom souboru gmapsupp.img dle postupu
http://www.youtube.com/watch?v=ZRRJjmI8 ... ature=plcp
Pak s přepínáním map nejsou problémy. Takto se to dělalo u starších navigací, snad to tak funguje také u nových typů. :-)
Novější typy navigací již umožňují přejmenovávat mapové soubory - to si nastudujte, pak bude vše fungovat k Vaší spokojenosti.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků