Nuvi 40 - import dat

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pabyk 15. 5. 2012 21:20

Ahoj.
1. Má někdo z vás zkušenost jak dostat uživatelská data Gdb nebo Gpx z BaseCamp do Nuvi 40?
2. Jak lze Gdb nebo Gpx data v Nuvi 40 vyvolat a použít?
3. Lze to vůbec?
Jedná se mi především o data typu Tracks - předem připravené trasy, po nichž bude Nuvi 40 navigovat.
Díky
pabyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unz18 15. 5. 2012 22:28

nuvi 40 ale nepodporuje ulozene trasy :-(
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pabyk 16. 5. 2012 06:35

No, to je docela nadělení :shock: Existuje nějaké jiné řešení, než že si obstarám Garmina, který bude umět Routes a Tracks ?
pabyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chip.cz 16. 5. 2012 11:48

pabyk píše:1. Jak dostat uživatelská data Gdb nebo Gpx z BaseCamp do Nuvi 40?
2. Jak lze Gdb nebo Gpx data v Nuvi 40 vyvolat a použít? Díky
1. Z BaseCamp nevím, ale z MapSource jdou vytvořené trasové body odeslat do přístroje, nebo z přístroje do MapSource.
2. Soubor Gdb, nebo Gpx se dvojklikem otevře v MapSource. Můžeme si zde prohlédnout již vytvořené trasové body, nebo je upravovat, tzn. mazat, přidávat, přejmenovávat a měnit ikony bodů.
Naposledy upravil chip.cz dne 16. 5. 2012 12:42, celkově upraveno 2
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pabyk 16. 5. 2012 12:17

Díky, ale jak píše UNZ18, zdá se, že Nuvi 40 nepodporuje práci s trasou. Tzn. možná do něj odešlu trasová data (z BC nebo MS), ale pravděpodobně je v Nuvi 40 nezobrazím a přístroj neumí podle nich navigovat.
Za těchto okolností jsem se ptal, zda někdo ví o náhradním řešení (zlaté české ručičky).Díky, ale jak píše UNZ18, zdá se, že Nuvi 40 nepodporuje práci s trasou. Tzn. možná do něj odešlu trasová data (z BC nebo MS), ale pravděpodobně je v Nuvi 40 nezobrazím a přístroj neumí podle nich navigovat.
Za těchto okolností jsem se ptal, zda někdo ví o náhradním řešení (zlaté české ručičky).
pabyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chip.cz 16. 5. 2012 12:40

Moje nüvi 200 taky nepodporuje trasy, ale je možné si vytvořit jeden průjezdní bod a donutit GPS navigovat přez tento bod a ne tak jak by normálně vypočítala.
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pabyk 16. 5. 2012 12:53

To jo, o této možnosti vím, ale pokud plánujete cestu po Route 66, která je vymazána z map USA, potřebujete těch průjezných bodů mnohem více než jeden... Navíc mám k dispozici již hotové trasy, takže by mi stačilo je prostě nahrát a použít. Kdyby to šlo. :-(
pabyk
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků