Trasy z garmin 450t do Mapsource

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drakdrak1 8. 4. 2012 11:28

Zdravím, prosím o radu . Nejdou mi naimportovat trasy z Garminu 450t do PC. Nahraje se mi jenom nějaká jedna strraá zkušební trasa kterou jsem vytvořil hned po koupi přístroje.
Nyní mám v garminu spoustu tras ale v Pc se mi nezobrazí. nevíte kde je problém?

Díky
drakdrak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unz18 9. 4. 2012 20:38

Pouzij program Garmin BaseCamp namisto MapSource. Je to skoro to samy, jen novejsi. Stahnes ho z www.garmin.com.
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boby.f 12. 6. 2012 08:40

prosil bych o radu : mam M10 (to same jak 1490)(garm-asu)když si nahraji např.poi tesco čr je jich asi 150 tak maj koncovku gpx -kam soubor dat když to připojim jako disk do ktere složky abych to videl v navi , musel sem to otevřit v MS a pak označit a převest do zařizení ale mam tam všechny jednotlivě 150 dalších oblibenych chtel jsem aby to byla složka tesco a tu bych rozklik až bych potřeboval a ne aby se me pletli mezi všemi -je to promichane s ostatnimi podle abecedy diiik
a jeste drobnost do zařizeni trasu nebo oblibene dostanu jak přes MS tak BC ale zpět me to píše ze nemam v zařizeni nic co by slo převest -když jsem to před vteřimou tam dal --moc dik za připad.odpoved urcite to bude zajimat vice lidí
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod chip.cz 14. 6. 2012 10:06

drakdrak1 píše:Zdravím, prosím o radu . Nejdou mi naimportovat trasy z Garminu 450t do PC. Nahraje se mi jenom nějaká jedna strraá zkušební trasa kterou jsem vytvořil hned po koupi přístroje.Nyní mám v garminu spoustu tras ale v Pc se mi nezobrazí. nevíte kde je problém? Díky
Může se zkusit toto: Připojit GPS k PC a otevřít ve vnitřní paměti adresář garmin, potom otevřít složku gpx a v ní 2x poklepnout na soubor current.gpx. Tento soubor se otevře v MapSource a tam všechno je. Tzn. mapa, trasy, oblíbené atd. Možno nakopírovat do PC.

boby.f píše:prosil bych o radu : mam M10 (to same jak 1490)(garm-asu)když si nahraji např.poi tesco čr je jich asi 150 tak maj koncovku gpx -kam soubor dat...
Ty body poi se musí do GPS nainstalovat přez program PoiLoader. Odkaz pro OS Windows zde: http://www8.garmin.com/support/download ... jsp?id=927
To ostatní nemám tušení, snad ti poradí někdo jiný.
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků