Garmin Nüvi 1410 ČR Lifetime

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hatik 4. 4. 2012 10:41

Zdravím. Do dnešního dne používám v autě navigaci Garmin na své Nokii. Teď si chci koupit klasickou. Mé požadavky nejsou veliké. Jelikož mám větší auto, tak by asi nevadila 5 palcová a hlavně by potěšila funkce plánování tras přes pc, kterou jsem v mobilu nějak nerozjel. Po přečtení zdejších příspěvku se mi nejvíc zamlouvá řada 14xx, konkrétně Garmin Nüvi 1410 ČR Lifetime. Za nějakých 2500Kč dle mého laického úsudku slušná navigace, ale překvapilo mě, že se o této verzi tady moc nepíše.
Další možnosti je koupě starší GARMIN NUVI 250W, ale tam bych zřejmě s plánováním asi nepochodil. A také nevím, jak je to s aktualizaci map, protože bych rád minimálně okolní státy plus Chorvatsko.
Nechtěl bych do navigace pro mé účely investovat víc jak 3000Kč. Děkuji.
hatik
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 4. 4. 2012 14:59

1410 čr lifetime má jen mapy čr. tak pozor na to.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka 76 6. 4. 2012 22:55

Pozor na to plánování tras v PC, všechny navigace Garmin toto neumí. Například Garmin nuvi 1390 to neumí a Garmin nuvi 1490 to umí. Viz:
http://www.garmin.cz/aktualne/aktuality/vybrat-nuvi-1390-nebo-nuvi-1490.html

V Nokii 5800, C5 a 5230 s Garmin mobile XT plánování trasy v PC a následný export trasy do mobilu funguje OK.
Jirka 76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hatik 7. 4. 2012 12:36

Na své nokii N78 jsem se s tím nějak nedokázal domluvit. Jinak po delších úvahach jsem se rozhodl pro 1450, která by měla splňovat mé požadavky, i když musím oželet doživotní aktualizace na úkor ceny. Připomenu hlavní požadavky:
1. mapy Evropy
2. plánování přes PC
3. cena kolem 3000Kč
4. 5 palců (možná bych oželel)
hatik
Junior

Odeslat příspěvekod roxor 8. 4. 2012 06:22

Tú doživotnú aktualizáciu by som nevylučoval :pozor
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka 76 10. 4. 2012 21:20

Plánování cest v PC a následný export trasy do navigace umí třeba iGo Primo - je na to prográmek, který si tahá google mapy online, takže si můžeš přepnout třeba satelitní pohled a zadat trasu až k místu kam chceš jet.
Jirka 76
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků