SKIDEA po třech létech?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Akan 17. 2. 2012 02:40

SKIDEA MAPS JEDE
Před nedávnem (cca 3 roky zpět) to byla jakási různorodá, ne vždy dotvořená sbírka map lyžařských areálů. Dnes je to parádní přehledná mapová knihovna pro lyžníky.
K čemu je to dobré, když „Špindl“ nebo „Klínovec“ zná každý zpaměti?
„Montgenévr“ se skipasem na „Sestriére“ a „Sere Chevaliér“ však zamotá hlavu mnohému a zde nastupuje SKIDEA, máte-li GARMIN. Já používám na lyže, kolo a kajak EDGE 605 a se SKIDEOU jsem vždy ON-THE-PISTE.
P.S.
A na ledovcovou trasu „La-Grave“ bez průvodce či SKIDEI raděj nelezte!!!
P.P.S.
Svůj hotel si značím „DOMOV“ a když je opravdu zle, tak zadám „Zpět domů“ a EDGE ví co má dělat.
Naposledy upravil Akan dne 17. 2. 2012 18:22, celkově upraveno 2
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 17. 2. 2012 07:56

Omluvte Akana, byl asi před tou třetí hodinou noční již hodně unaven a tak zapomněl na odkaz: http://www.skidea.com/
Mapy jsou opravdu výborné - pro lyžaře, na rozdíl od Akana nedoporučuji používat na kole a již vůbec ne na kajaku! TO-SI-PIŠTE :lol:
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 17. 2. 2012 18:18

all in one píše:Omluvte Akana, byl asi před tou třetí hodinou noční již hodně unaven a tak zapomněl na odkaz: http://www.skidea.com/
Mapy jsou opravdu výborné - pro lyžaře, na rozdíl od Akana nedoporučuji používat na kole a již vůbec ne na kajaku! TO-SI-PIŠTE :lol:


Zapomenout jsem nemoh, neboť SKIDEU používám od jejího vzniku.
Stačí zadat SKIDEA, jiná není.
O kajaku je řeč ve vytahu k EDGE.
P.S.
Na kole se jezdí i sjezdovky.
Naposledy jsem jel Červenou v Petru.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 17. 2. 2012 20:58

Ty náš šikulo, padáme všichni na zadel :!: :?: :lol:

Podle čeho jsme měli poznat, že kajak se váže na pouze na Edge a ne také na mapy Skidea?
Čeština je sviňa pane "pravá ruko hlavního letovoda čs. lidově-demokratické armády", že ano?!
Přílohy
Snímek10b.jpg
Snímek10b.jpg (150.11 ) Zobrazeno 1355 krát
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 6. 3. 2012 21:55

CITACE (KOPIE):
Já používám na lyže, kolo a kajak EDGE 605 a se SKIDEOU jsem vždy ON-THE-PISTE.

Tato věta je pro pana All-In-Vana!!!
P.S.
Pista je lyžařská cesta, stopa, sjezdovka.
Čeština je to dobrá a chyba tam není žádná.
Logiku to má bezvadnou.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 8. 3. 2012 14:41

V posledních pár dnech opět problém s češtinou a vyjadřovacími schopnostmi. A opět jsi na tom blbě ty - pista ANI ZDALEKA není jen lyžařská cesta (to, že toto slovo používají v televizi na označení sjezdovky, není ještě znak toho, že pista nemůže být i něco jiného, než sjezdovka).

Takže ne - opět se z toho nevykecáš, žvaníš tu nesmysly, a lžeš. Ta tvá citace zcela jednoznačně tvrdila, že skideu používáš i na vodě a v kajaku a se skideou jsi na lyžích, kole i kajaku na správně cestě.

Méně fernetu, více pravidel pravopisu.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků