GARMIN Nüvi 1490TV Lifetime

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tielk 15. 4. 2011 18:17

Ahoj premyslim ze koupim tuto navigaci libi se mi moznost mit zaplou tv bude to fungovat za jizdy a jde tuto navigaci s tv pouzivat mimo vozidlo jde nabijet z el.site dekuji za vase rady pripadne osobni zkusenosti.Martin
Tielk
Junior

Odeslat příspěvekod chip.cz 17. 4. 2011 13:08

Sledovat TV pořady za jízdy, tak to bych si moc naděje nedělal. Síla a pokrytí DVB-T signálem zřejmě nebude vyhovující tak, jako je tomu u rádia. Jako řidič v jedoucím vozidle se stejně sledovat nesmí! Mimo vozidlo půjde používat GPS i TV, též nabíjet z el. sítě 220V.
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 18. 4. 2011 17:04

Pokud vím, tak když se auto rozjede, tak dojde k deaktivaci obrazu.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod unz18 18. 4. 2011 21:53

Televize se pri jizde u nuvi 1490T nevypne. Da se divat na mapu a poslouchat zvuk TV nebo pomoci ikony se z mapy prepnout primo do TV a pak na pozadi televize poslouchat pokyny navigace. DVBT prijem ale za jizdy neni nic moc a i pri jizde po Praze umi vypadnout. Je to dano DVBT signalem. Jinak celkem ok.
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bretek 9. 6. 2011 13:21

Zdravím, rád bych se zeptal, jestli má tahle navigace přehrávání mp3 a videa. Díval jsem se a má to jen velmi málo navigací Garmin, nebo to jen neuvádí a mp3 a video umí všechny navigace?
bretek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brasci 13. 12. 2011 10:58

Zdravím, mám taký menší problém.

Garmin 1490TV, má video vstup na pripojenie napr. cúvacej kamery. Mám kameru, ktorá ma výstup na obraz, je to na jack 3.5, navi má tiež vstup jack 3.5, aký kábel na prepojenie čo má na oboch koncoch jack 3.5?

S týmto to nefunguje http://www.alza.sk/hama-propojovaci-3-5 ... 268511.htm

Aký treba? Nejaký tip kde kúpiť?
brasci
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků