Garmin 3760

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ddušan 7. 2. 2011 09:15

Ahojte. Kupil som si (neštasný model?) Garmin 3760 a nejde mi tam z MapSourc prehrať CESTA.
Neviete niekto poradiť ako to vyriešiť?
Ddušan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 7. 2. 2011 09:49

Zalezi co je receno slovem "nejde" ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kofolytik 7. 2. 2011 11:43

Celá nová řada Garminů 37XX není aktuálně kompatibilní s MapSource. Náprava se očekává v prvním čvrtletí.
Kofolytik
Junior

Odeslat příspěvekod Ddušan 7. 2. 2011 11:44

V podatate sa to do Garminu prenesie (vidieť to v systéme) ,ale v menu to nejde nájť kde by to mohlo byť. Práve som volal do Garminu a povedali mi , že je fakt , že staršie modely umožnovali prenos CESTY do navigacie a novší model (37xx) túto f-ciu nemá. Snád niekedy fireware to vyrieší.?? OSTUDA na Garmin.............
Ddušan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bumbummelon 7. 2. 2011 15:21

No ta ostuda je 50%/50% ;-) jednoducho clovek,ktory vie citat a vi si dat 2 a 2 dokopy si nemoze jednoducho kupit garmina ^^ treba citat skusenosti uzivatelov zo slovenska a nie len marketingove zvasty,aby som bol spravodlivy mozu si podat ruky s tomtom aj ti pustili cez vianoce nedorobky na trh :D ,peniaze na prvom mieste.Este tu chyba tradicny prispevok z USA,ze garmin ma chyby, ale je najlepsi :tleskani
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 8. 2. 2011 07:38

Zdravím, nevím proč s toho děláte takovou vědu. Je to nová gps a postupně se do ní nacpe vše co tam má být. Když si koupíte mobil s Androidem tak také musíte čekat, že Vám všechny aplikace nebudou chodit.
Já jsem prodal těchto navigací docela dost a žádný negativní ohlas jsem nezaznamenal, spíše naopak.
Sám jsem s 3760tkou najel cca 1000km a byl jsem z ní nadšený.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 8. 2. 2011 17:53

Kofolytik píše:Celá nová řada Garminů 37XX není aktuálně kompatibilní s MapSource. Náprava se očekává v prvním čvrtletí.


Zarucene info? Super!

-- 8. 2. 2011 17:53 --

bumbummelon píše:No ta ostuda je 50%/50% ;-) jednoducho clovek,ktory vie citat a vi si dat 2 a 2 dokopy si nemoze jednoducho kupit garmina ^^ treba citat skusenosti uzivatelov zo slovenska a nie len marketingove zvasty,aby som bol spravodlivy mozu si podat ruky s tomtom aj ti pustili cez vianoce nedorobky na trh :D ,peniaze na prvom mieste.Este tu chyba tradicny prispevok z USA,ze garmin ma chyby, ale je najlepsi :tleskani


Zajímalo by mě, co používate vy...
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Ddušan 24. 3. 2011 21:45

Prosím neviete niekto či už je nový firmwar čo umožní komunikaciu garminu s Mapsurs??
Ddušan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod public75 5. 4. 2012 09:31

Zdravím,mám Garmin 3760 a chci tam dostat soubor od DKV (seznam čerpacích stanic po EU),kterej mám normálně v zipu,ale když to tam nakopíruju,nikde se mi nezobrazí - může mi někdo pomoci jak na to ? Díky moc !
public75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chip.cz 5. 4. 2012 22:27

Se zipem GPS nespolupracuje. Zip se musí rozbalit a měl by obsahovat minimálně soubor gpx. Jestli bude mít ještě soubor bmp a wav, nebo mp3, tak se již nic přidávat nemusí. Dále se to musí poslat do GPS přez PoiLoader. Na tomto odkaze najdeš návod.
Přílohy
Benzinky CZ.jpg
Ukázka souborů.
Benzinky CZ.jpg (25.42 ) Zobrazeno 1633 krát
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků