Garmin Venture Cx - PC

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr_S 25. 8. 2012 13:49

Jsem v podobné situaci jako tazatel, ovšem uplynulo již více, než 4,5 roku a tedy vše může být jinak.

Mám Garmin eTrex Venture Cx, zakoupenou v roce 2008 v eshopiu Itek už s mapou TOPO Czech v. 1.20 na microSD kartě, CD nebylo s navigací dodáno žádné.

Zatím jsem jenom aktualizoval firmware na nejnovější verzi. Dá se nějak rozumě sehnat nějaká novější mapa? Aktualizace by měla být k dispozici za 690 Kč, ale slyšel jsem, že to v případě navigací dodávaných s mapou jen s microSD kartě není možné?

Rád bych ji používal při pěší turistice, k orientaci i záznamu bodů a tras. K čemuž by se mi nejvíc líbilo propojení s PC a zobrazení bodů či tras asi pak v Google Earth, Google Maps nebo mapách Seznamu, jestli to také jde.

Na webu Garmina jsem našel jediný program na propojení s PC, xImage, které ale umí jen stáhnout a nahrát nějaké značky. Podle popisu má umět i stáhnout screenshoty, to ale nevím, jak udělat.

Navigace jsem nikdy nepoužíval, takže nevím, co můžu čekat.
Petr_S
Junior

Odeslat příspěvekod chip.cz 26. 8. 2012 09:31

1) Mapa Topo Czech v 1.2 je opravdu už stará.
2) Tohle by bylo nejlepší. http://www.aktualizace-gps.cz/topo-czec ... -lifetime/
3) Myslím, že by to mělo jít, ale 100% to nevím.
4) XImage Je program, který dokáže udělat jeden, nebo sérii obrázků displeje GPS do připojeného PC. Pokud jsi ale GPS vůbec nepoužíval, tak bych se napřed zaměřil na používání samotného přístroje abych pochopil jeho možnosti a tohle až později.
xImage.jpg
xImage.jpg (48.96 ) Zobrazeno 775 krát
Garmin nuvi 200, Xiaomi redmi 2
chip.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 26. 8. 2012 10:46

Zdravím,
ad2) Obávám se, že v této ceně by to mohla být pouze tato mapa
http://www.garmin.cz/produkty/mapy/turi ... etime.html
http://www.aktualizace-gps.cz/topo-czech-2012-lifetime/
a ještě za předpokladu, že má registrovánu mapu původní.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_S 12. 9. 2012 20:51

Registrace původní mapy je problém - byla dodané jen na microSD kartě bez jakéhokoliv kódu.
Petr_S
Junior

Odeslat příspěvekod unz18 17. 9. 2012 10:25

Outdoorove pristroje Garmin, ktere maji predehrane mapy na karte, mivaji licencni kod k mape umisteny na samolepce na vnitrni strane vicka krabice od navigacniho pristroje. Tento kod umoznuje stahnout program, ktery mapu zobrazi na PC, umi komunikovat s navigacnim pristrojem, zalohovat, planovat a stahovat body/trasy z navigace a take aktualizovat mapu na novejsi verzi. POkud by s tim byl problem (napriklad byste nemel krabicku od navigace), tak napiste na info@garmin.cz a poslete jim vyrobni cislo navigace. Jsou schopni s kodem pomoci.
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků