GARMIN GPSMap 60CSx

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2008 08:14

Zdravím,

v časovém horizontu 2-3 měsíce uvažuji o koupi této navigace.

Použití: kolo, geocaching, auto

Otázky: Kolik stojí cca mapa evropy(v horším případě česká a slovenská republika) Nějaká kvalitnější... Dají se sehnat ty mapy i ,,jinak,, než legální cestou? :nenapadne

Při navigování v autě, existuje pro to ěnjaký držák?
anonymni

Odeslat příspěvekod piErcE 22. 5. 2008 08:17

drzak do auta by existovat mel.

jedine legalni cestou (existuje i nelegalni, ale...)

mapa evropy... cca 5000 (+/-), jmenuje se to city navigator ..
pro geocaching je ale lepsi koupit mapu topo czech - nicmene pokud budete kupovat pristroj oficialne v cechach, tak tuto mapu pravdepodobne dostanete zdarma, pro slovensko pak existuje mapa slovakia topo (turisticka) ci slovakia roads (silnicni)

jinak, pro geocaching (a vlastne i do toho auta) bych spise doporucil colorado - cenove vyjde na stejno, ale geocaching s nim je celkem luxusni zalezitost.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2008 08:25

5000 je docela ranec :)

Koukám na to colorado(je asi o 2 tis dražší) což je docela hodně a za tu cenu bych mohl mít mapy na slovensko :hm

btw. TOPO czech, se dají použít i silniční? A nebo musím dokoupit zvlášť czech roads? :hm

btw2. v Alza.cz to asi není nejlepší nakupovat co? Doporučte nějaký dobrý obchod, co sem hledal všude to vyjde na stejno, ale třeba jen blbě hledám ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 5. 2008 08:36

S Topo Czech máte automaticky nárok i na silniční mapy Atlas Czech.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2008 08:41

I v případě, že topo czech budu mít zdarma k navigaci? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod piErcE 22. 5. 2008 08:48

LukasKoudak píše:I v případě, že topo czech budu mít zdarma k navigaci? :hm

ano ...
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 5. 2008 08:49

To ne, ale v takovém případě se za pár stovek dá koupit cédéčko s instalací a registračním kódem.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2008 08:49

Dobře vědět :)

btw. Včem je colorado lepší jak 60CSx???


Kolik je to pár stovek? 200? 500?
anonymni

Odeslat příspěvekod piErcE 22. 5. 2008 09:06

na podporu geocachingu - gpxka primo z gc.com jde poslat do colorada, colorado pak umi zobrazit informace o cachi (jmeno, obtiznosti, logy predchozich, napovedu, pripadne geocoiny v ni atd) ... pripadny nalez (ci nenalez) zaznamena... cache nejsou nahrane jako body zajmu, ale jako "dalsi typ" bodu, ke kterym se chova trosku jinak (a lepe .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 22. 5. 2008 09:08

Marek L. píše:To ne, ale v takovém případě se za pár stovek dá koupit cédéčko s instalací a registračním kódem.


Mno .. i kdyz mate topo "gratis" k pristroji, tak atlas 7 na ni jde tak eporidit zdarma z garminu .. presne tak jsem ji pred casem ziskal ....
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2008 09:10

Hmm, sounds good...

Takže takhle? Koukám že je tam rovnou i atlas czech, pokud se nepletu :-)
http://www.garmin4u.cz/index.asp?detail ... =1&hledej=
anonymni

Odeslat příspěvekod piErcE 22. 5. 2008 09:18

LukasKoudak píše:Hmm, sounds good...

Takže takhle? Koukám že je tam rovnou i atlas czech, pokud se nepletu :-)
http://www.garmin4u.cz/index.asp?detail ... =1&hledej=

zkuste se podivat na geocaching.cz , do diskusniho fora.. prodavaji se tam nova colorada za docela dobre ceny....
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 1. 2014 11:12

Nechci zakládat nový thread. Jsem dočasně (na delší dobu) majitel této navigace. Vzhledem ke staří mi připadá velice povedená.
Některé věci mi ale nejsou zatím moc jasné.
Mám v přístroji trojici map: Cykloturistická ČR, Atlas ČR a Topo. Každá má listy od 01 - 24. Všechny (tedy 3x24 map mám zaškrtnuto jako používat). Pokud se pohybuji v terénu, či nechám navigovat k cíli - podle které mapy Garmin pracuje ? Vybere si tu první (ale co to je vlastně první) jako vrstvu, nebo pracuje se všemi třemi a vybírá si podle podmínek ? Tohle mi nějak není jasné.
Všechny ty tři mapy mám v jednom souboru gmapsupp.img
Děkuji
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 21. 1. 2014 12:11

Zaškrtnuta musí být pouze jedna mapa, jinak nepracuje korektně. Pro auto - Atlas Czech.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod puschpull 21. 1. 2014 12:18

Aha. Děkuji. Dá se nějak aktivovat / zakázat celá vrstva, nebo se musí klikat na všechny ty "listy" které nechci (či chci) mít zapnuté ?

...........
Jo tak na to jsem přišel: v Nastavení mapy / Menu / a dole je Ukázat / Vypnout danou vrstvu
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků