Navigace do 4 000,-

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Charly_trutnov 30. 11. 2017 16:02

Vybírám navigaci pro otce. Měla by být na občasné použití převážně v autě (CZ,PL,SK,DE,AU). Plánování trasy. Min 5".
Sám mám TOMTOM Start 25, ale vytáčí mne, že nejde jezdit po obrazovce, dotykem zvětšovat, zmenšovat mapu, má velké prodlevy při jakémkoli stisku tlačítka.
Poradíte, prosím, nějakou vhodnou alternativu?
Pampadampam...
Charly_trutnov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel252 4. 12. 2017 15:17

Mám navigaci ve zpětném zrcátku s5 navi a vyhovuje mi. Ale uznávám, že nemusí sednout každýmu. Pro mě je důležitý, že nemám nic na palubní desce. Osobně mě to hodně rozptyluje a nemůžu se soustředit na řízení, proto jsem šel do tohohle .
karel252
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tompol 15. 2. 2018 10:18

Sháním navigaci na geocashing do 4000 tisíc max. Potřeboval bych, aby se hodně dobře chytala za špatného počasí stejně tak jako v lese případně v kombinaci špatného počasí a lesa. Doposud jsem používal telefon, což není uplně idální, protože baterku se vycucne během pár hodin. Takže nic na velké výlety. Powerbanka by to částečně vyřešila, ale přemýšlel jsem právě o té navigaci, jestli by nebyla lepší případně přesnější. Dost bych ocenil, kdyby se dala využít i do auta. Nepotřebuji tam žádné grafické ústřelky. Stačilo by mi kdyby byla klidně i černobílá, hlavně aby byla přesná, pravidelně aktualizovaná, uživatelsky přívětivá a baterka vydržela rozumný čas.

Díky za tipy
tompol
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků