podrobná navigace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sms24 21. 2. 2016 10:12

Ahoj , chtěl bych poprosit o radu . Do teď jsem měl vždy Tomtom ale byl problém se zadáváním cílů mimo velká města . Švára měl tenkrát nějakou sony a našla mu kdejaký barák v zapadákově . Chtěl bych poprosit zda můžete zadat adresu Červený Kostelec , Letná 237 ( ppřípadě 481 ) a zda Vám to najde dané domy . Popoř. můžete poradit nějakou která má opravdu podrobné mapy . Může to být i do telefonu Iphone 4 . Dík Joska
sms24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akan 24. 2. 2016 21:54

Plánovací portál TYRE umí naleznou Červený Kostelec , Letná 237 a další tam příslušná čísla popisná. Slouží k plánování tratí a vyhledávání míst pro nové navigace TomTom a Garmin. Plány a vyhledaná místa lze do těchto navigací přenášet, to znamená, že mapový základ musí být totožný. Vyzkoušet to lze po zadání názvu portálu a bezplatném stažení plánovače.

P.S.
Naleznout stejnou adresu dokáže i plánovač MAPY.CZ, ten však používá kartografii OSM a tak slouží mobilním platformám GPS.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod sms24 14. 3. 2016 15:24

Tak jsem testoval a bohužel s Tomtom go 630 nebo 620 teď nevím mi to nefunguje a další nemám možnost odzkoušet , a co se týká telefonu tak radši offline mapu
sms24
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků