Navigace s dopravními informacemi pro ČR

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rolfovo1 18. 11. 2014 10:02

Hezký den, rád bych se zeptal, jaká navigace pro Android umí zobrazit aktuální hustotu provozu a aktuální dopravní uzavírky v ČR. Kupodivu jsem našel jen tři, které to umí, a shodou okolností jsou dvě z nich bezplatné.
Jedná se o Waze (tam ale informace o hustotě provozu fungují někdy dost divně) a potom Google Map. Další placená je Sygic, ale ta podle mně zobrazuje jen hustotu provozu, ale s klidným svědomím mě pošle do uzavírky.
Ale zajímalo by mě, jestli existuje ještě nějaká navigace, která toto umí, protože kdyby se na informace dalo spolehnout, tak bych rozhodně nelitoval vynaložených peněz... Díky.
rolfovo1
Junior

Odeslat příspěvekod GinBook 13. 12. 2014 08:48

Nic takového nedostaneš, spolehlivost je na množství dat od projíždějících uživatelů-telefonů, tyto data někde překousají servery a vyplivnou se zpožděním nějakou informaci.

Uzavírky má asi nejlepší Waze, respektive když už tam je, nenaviguje přes ně.
GinBook
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 27. 12. 2014 00:53

Podívej se na Aponii.Je sice placená,ale má 7 dení zkušební verzi,včetne dopravních informací.http://www.aponia.com/cs/
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 27. 12. 2014 16:31

Aponii a Be on Road nedoporučuji. Katastrofální podpora od doby, kdy Be on Road koupila konkurenční firma. I Aponia od té doby nestojí za nic....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 27. 12. 2014 23:25

Zkus HERE - je to zatím betaverze, tak nevím, jestli se k tomu dostaneš, ale HERE pod winphone používá navteqové dopravní informace (vycházející z hustoty provozu) a musím říct, že přesnos byla někdy až ... překvapující.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 28. 12. 2014 19:55

Teď HERE beta zkouším na svém mobilu a zatím to vypadá dobře....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 30. 12. 2014 23:06

Vše je jinak, Aponia se probrala, a jestli ji to vydrží, tak bude stejně dobrá jako dříve, jestli-ne lepší....Má slevy na mapy. Nový sw...No uvidíme..
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků