Nekupujte značku Garmin

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stenly01 16. 10. 2014 20:20

jedná se o nepoužitelný produkt
Garmin v ČR prodává zmetky, které vydrží akorát 2roky
velká nespokojenost s přístrojem-špatný přístup společnosti Garmin-to by si na západ od našich hranic nedovolili

Navigaci jsem si zakoupil u Mironetu. Použil jsem ji asi 3x na dovolenou. Cca 1 měsíc po záruční době jsem s ní jel do Chorvatska a při zpáteční cestě u ní odešel zvuk. V Garminu mi nejdřív řekli, ať jsem v klidu, že to bude jen reproduktor, který mi vymění do částky 500,-Kč. S tím jsem souhlasil, ale pak mi řekli(asi se na mě chtěli napakovat), abych jim dal 3600,-Kč, že mi navigaci vymění. Proto si dejte na tuto značku pozor, asi to mají načasované, že přesně po 2 letech, kdy běží záruka, tak navigace odejde. Garmin za nic neručí. Pokud si tuto značku koupíte tak pak tvrdě zapláčete.
Stenly01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thomas007 17. 10. 2014 14:50

Ahoj,

pokud ti odešel zvuk tak to muže bejt vada reproduktoru a nebo nějaká závada v elektronice. To ti ale asi po telefonu nebo mejlu těžko někdo ověří z principu věci (nepsal jsi jestli jsi to měl předtim na nějaký diagnostice nebo tak). Pokud je přístroj po záruce a dostal jsi, jestli jsem to správně pochopil, nabídku na výhodnější koupi novýho tak nějak nechápu tenhle příspěvek.

Nabídku na výhodnější koupi ti každej asi nedá. Vlastně dneska skoro nikdo. A jestli se nepletu, když mi třeba u noťasu nebo mobilu skončí záruka, taky mi nikdo nic nedá když se to pokazí. Po záruce neručí nikdo za nic.

A ano, na západ by si to nedovolili. Tam ti po záruce ani tu slevu na novej přístroj nedají jelikož nemají proč. A někde maj furt záruku jen jeden rok.
thomas007
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 17. 10. 2014 17:49

Thomasi007, já bych řekl že mi ten příspěvek připadá jak z FaceBooku...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thomas007 20. 10. 2014 00:06

Ted nevím jak to myslíš "z Facebooku". Tam nemám přístup. :) Jako že je to odtama zkopírované?
thomas007
Junior

Odeslat příspěvekod cosmicboy 20. 10. 2014 06:28

Já mám stále stařičkého Garmina 250, zakoupený v roce 2008. Používám ho relativně často a jediné co je horší je výdrž baterie, ta se snižuje. Což ale nepovažuji za výrobní vadu, to je u baterií normální. Vím, že odchod jakéhokoliv zařízení po záruce naštve, ale nevím, jestli podle jednoho vadného kusu hned odsoudit Garmina jako celek...
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod JaKot 28. 10. 2014 01:16

Teď mám Garmina 3597T lifetime, ale také funkčního Garmina Nuvi 760 T s dokoupenými celoživotními aktualizacemi a 760ka až na baterii jede pořád bezvadně (používá ji syn). Takto razantní hodnocení, že Garmin má životnost výrobků nastavenou na dobu platnosti záruky je nesmyslem, jaký jsem neslyšel. Ano, existují určité propočty konstruktérů na předpokládanou životnost některých dílů a nebo součástek (a celá řada jiných), např. aby pružina v tlačítku vydržela stanovený počet stlačení tlačítka, ale že by Garmin své navigace přesně na dobu záruky je fakt nesmysl.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin79 28. 10. 2014 08:55

Hm. Tak ja mam opacnou zkusenost. I etrex legend co se mi vali doma, tak stale funguje. Garmin vivofit co ma manzelka funguje skvele. Ja mam od garminu fenix hodinky s GPS a fungujou vyborne (i kdyz jsou zarim nove, tak to je jasne) dale sem mel garmin oregon a fungoval skvele, jen jsem pro nej nemel vyuziti, tak jsem ho prodal. Takze tohle je hloupost, podle jednoho kusu hodnotit celou znacku.
martin79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 28. 10. 2014 23:15

Já tím myslel tu úroveň příspěvku.....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků