Jednoduchá navigace pro začátečníka

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Belfegor 4. 3. 2014 18:05

Zdravím vás, byl jsem pověřen výběrem navigace do auta pro maminku a jelikož v tomto oboru nejsem nikterek zběhlý, rozhodl jsem se obrátit na zdejší zkušené uživatele.

Vzhledem k tomu, že maminka nepatří mezi technicky zdatné jedince, jednou ze základních podmínek je jednoduché intuitivní ovládání, samozřejmě v češtině.

Dále si nejsem jistý, jestli je dnes standardem navigace hlasová, každopádně bych rád, kdyby byla přítomna.

Co se map týče, bohatě stačí Česká republika, příjemným, ale ne nezbytným bonusem by bylo Slovensko, zbytek není třeba.

Dále jsem se dočetl, že množství navigací nabízí různé rozšířené funkce, každopádně ty nejsou třeba, spíš naopak. Tuším že stejně jen zvyšují cenu a dělají ovládání složitějším, takže tomu se raději vyhnout.

Cena by měla být co nejnižší, ale ne na úkor kvality, ať už zpracování nebo softwaru.

Shrnuto a podtrženo, hledám jednoduchý spolehlivý přístroj s dobrým poměrem cena/výkon, zaměřený výhradně na navigaci, bez zbytečností navíc. Vím že bych měl napsat požadovanou cenu, ale jak už jsem psal, v tomhle ohledu se vůbec neorientuji, takže tento údaj nechám otevřený.

Předem děkuji za odpovědi.
Belfegor
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 4. 3. 2014 22:40

Tohle je fakt tragedie. Člověk, co se v tom vůbec nevyzná, je pověřen výběrem navigace, pro člověka, u kterého netuší, jestli to vůbec dokáže ovládat...a ještě má být levná, intuitivní, a pokud možno, aby myslela za něj... Sorry, ale nemá máma chytrý mobil ?? Pak bych ji nahrál Be-on-road, ten je zdarma, free mapu ČR a je to...

-- 4. 3. 2014 22:45 --

Nebo jdi, kup jí co nejlevnějšího TomToma a je to. Tam není jen mapa ČR, protože to TomTom nedělá. Vzal bych střední, nebo východní Evropu a je to...TomTom je jednoduchý, celkem intuitivní a starší lidé ho v pohodě zvládají....většina mých starších klientů používá TomToma a naprosto jim stačí...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků