Cyklo navigace s opravdovou navigací

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod all in one 29. 12. 2013 19:57

Jste zjevně velký vtipálek - samozřejmě že routovat a navigovat umí - viz. první řádek v popisu vlastností zde: http://www.garmin.cz/produkty/outdoor/m ... .html#tab3
Určitě to nastavit jde, možná se to u Dakoty nejmenuje Autorouting, nebo se to nastavuje jinde. Překlady návodů nedělá zjevně tentýž člověk a použité pojmy jsou tedy někdy jiné - tolik moje zkušenost se třemi různými eTrexy.
Pokud se neozve s radou nějaký majitel Dakoty tak Vám nemohu poradit nic jiného než:
"Hledej Šotku, hledej..."
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 31. 12. 2013 04:17

Jak jsem už psal, mám dakotu 10 pro (takřka totéž co 20, jen bez slotu na přídavnou sd) a routování na úrovni lesních a polních cest umí od topo czech 2013. Jinak po silnicích uměla vždycky. Konečně jí mám po ruce, takže změna nastavení směrová šipka nebo po cestách se dělá takhle: základní menu/nastavení/trasování/metoda vedení. Zde jsou volby: mimo silnice - na silnici pro čas - na silnici pro vzdálenost. Máš tam evidentně nastevenou první volbu - mimo silnice - proto ti to ukazuje vzdušnou čarou. Nastav si tam druhou nebo třetí volbu. Pak to bude routovat jak si přeješ po cestách, buď s ohledem na kratší čas, nebo pro kratší cestu. Pochopitelně si musíš zvolit i odpovídající profil (vypočítat trasy pro: auto/motocykl - chodec/pěší - jízdní kolo). Menu je jednoduchý, akorát to názvosloví je někdy matoucí, jak píše all in one.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod all in one 31. 12. 2013 10:33

Kosťo díky za upřesnění. :idea:
Překladatelé jsou ještě větší "vtipálkové" než jsem předpokládal, zkušeného uživatele by to asi nezmátlo.

PF 2014
all in one
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků