Výběr navigace do auta kolem 2-3tis? Kč

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Elwenek 15. 9. 2013 21:14

Čeká mě cesta do Německa, doma mi stačí iPhone a Googlemaps, ale než platit zahraniční datový přenos, to už se snad i vyplatí pořídit samostatnou GPS (ceny šly dost dolů, co jsem se o to posledně zajímal)
Používat budu hlavně v ČR a na Slovensku, tak 3x za rok se podívám i jinam po Evropě (ale kvůli těm cestám ji hlavně chci).

Chci se bezproblémově dostat z bodu A do bodu B. Jakékoliv další funkce, na které nejsem z googlemaps zvyklý, budu brát jako příjemný ale ne nutný bonus.

Vím, že je zajímavější se věnovat tomu nejlepšímu z nejlepších, ale dokázali byste mi doporučit i konkrétní levný přístroj, co ve vašich očích vyhrává bitvu cena/kvalita? Klidně něco za 1500,- co mě bezproblémově dovede z bodu A do bodu B, na co nebudu v jednom kuse nadávat a vydrží mi to několik let.

-- 15. 9. 2013 22:20 --

Zvažuji i možnost koupit si navigaci jako aplikaci do mobilu, ale za 40€ se snad už dá pořídit samostatný přístroj a nebudu muset mít paměť telefonu zaplněnou mapami. Je pravda, že tuto možnost jsem také zatím nevyloučil.
Elwenek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 16. 9. 2013 18:17

Za 40€ si kup Sygic a máš po starostech.
PNA v ceně +/- 1500Kč bude buď čína (pochybuju, že tam bude legální soft) nebo například nejlevnější Garmin nüvi 30 ČR Lifetime. Navon N490 Plus stojí cca 3200Kč, což už je jiná liga.
3.0 V6
Vagi
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků