Navigace Lifetime

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hrkotka 4. 1. 2013 20:27

Zdravím, prosím pomozte mi se konečně rozhodnout.Mám cca. jasno 8-D .Chci nějakej střed ceny, klidně i dražší.Prioritou je doživotní aktualizace map(někdy docela v článcích nechápu, jestli je jedna zdarma anebo 4ři do roka).Janě, že stačí aktualizovat jednou za rok. Jde o to, zda je to skutečně zdarma.Pak 5 display, to mám taky jasno.Pak ještě aktualizace hlavně ČR a Evropu, hlavně Chorvatsko(někde jsem četl, že Tomtom via 135 nemá plnohodnotný Chorvarsko) a taky mi jde o dojetí k číslu domu, zase nevím zda tomtom už to plnohodnotně podporuje. Jinaak ostatní věci, jako držák, výdrž si myslím, že je cca.stejná, nebo se mýlím.... Takže jsem vlastně řekl, že vybírám mezi garmin a tomtom :-D . Prosím, pomožte mi už to dokousnout.Něco, co by mě přesvědčilo to či ono. Díky moc, za jakýkoli postřeh.
hrkotka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 5. 1. 2013 18:09

taky nevím zda Tomtom už umí 99% čísel popisných v CR. Já bych do něj nešel.

varianty:
- Něco od Navon s livetime http://www.entershop.cz/navon/navigace/ ... pnc_id=126 Splnuje vše co chcete a nabízí ještě mnohem víc navigačních funkcí. Doporučuju já.

- něco od Garmin s lifetime. nemám přehled.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akan 6. 1. 2013 11:19

Odpověď podpory TomTom na dotaz k číslům popisným v ČR

"Podle informací které máme, stále v ČR není 100% pokrytí čísel popisných. Doporučil bych však vyzkoušet mapové podklady ve verzi 9.00 u zařízení GO1000,1005, VIA120,125,130,135. Zda-li již tato úroveň pokrytí bude vyhovovat Vašim požadavkům."

Za podporu TomTom
Jaroslav Zbortek

P.S.
Mapy se u TT aktualizují 4x do roka, bez ohledu na druh sjednané služby.
Doživotní aktualizací map se rozumí doba plné podpory zařízení GPS servisem.
Plná podpora je vymezena záruční dobou a dobou poskytování servisu na HW/SW.
V konci plné podpory je zpravidla nutno aktualizovat SW, což TT zatím dělal bezplatně proto, aby bylo možno nadále používat placenou aktualizaci map, viz TT GO 910.
Po skončení plné podpory, kdy nejsou nadále prováděné opravy je nutno počítat s výměnou baterie ve vlastní režii.

P.P.S.
Chcete-li se rozhodnout pro Garmin nebo Mavigon, chtějte vědět, zda je podstata jimi nabízené služby doživotní aktualizace map založena na stejné podstatě a neočekávajte, že se jadná o Váš celoživotní BONUS.

P.P.P.S.
Řeči o 99% pokrytí čísel popisných kdekoli na světě a v ČR najmě jsou spíše vyjádřením osobního postoje poněkud expresivním způsobem.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod audis 6. 1. 2013 12:46

Podpora Tomtom ani neví, co podporuje. hm.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dm52 6. 1. 2013 22:35

Já mám Garmina 255, dokoupil jsem k němu aktualizaci lifetime. Každého 1/4 roku nová aktualizace map, už tak jedu cca 3tí rok. Akorát smůla, že je to vázaný na tu jednu navigaci, kdybych změnil přístroj, tak lifetime je mě na dvě věci. Ale je pravda, že nová navigace od Garmina s doživotím zas až tak moc nestojí. Garmin vydává průběžně i aktualizace fw, můj přístroj je již pár roků po záruce a je furt aktuální. Nedám na Garmina dopustit (zatím, nesmím je přechválit).
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod audis 7. 1. 2013 00:07

doživotka aktualizace na přístroj, nikoliv na kupujícího , je i u Navonu. zapomněl jsem u obou napsat.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků