Autonavigace se snadnou aktualizací map

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Myčoken 7. 5. 2012 14:22

Potřeboval bych poradit, jakou zvolit autonavigaci pro Českou republiku u které půjde snadno svépomocí aktualizovat mapa.
Abych osvětlil, jaká jsem trubka: v současné době mám Garmina 205 s bezplatnou aktualizací mapy ČR, ale je nad moje síly tuto aktualizaci provést, byť podle podrobného návodu. Zkrátka, nedaří se mi.
Proto bych si do budoucna rád pořídil navigaci, u které zvládne aktualizovat mapu ČR i takový laik, jako jsem já. Nechce se mi při každé aktualizaci platit 600 Kč jen za tento úkon, když mám aktualizace předplaceny.
Děkuji za návrhy a tipy.
Myčoken
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bumbummelon 7. 5. 2012 16:38

Kazda znacka ma svoje specifika a problemy,ak ti to s PC nejde,neuvazoval si o papierovom autoatlase?
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod unz18 7. 5. 2012 17:24

Myslim, ze by bylo lepsi si nechat Garmin nuvi 205 a jit se napriklad do prodejny GPSCENTRUM zeptat, jak se aktualizace provadi.

Garmin loni zlepsil/zjednodusil zpusob aktualizace ceskych map a mapa se dohrava z webu primo do navigace. Neni uz potreba mapu instalovat na PC, ani zadavat odemykaci klice.

Pri koupi nove navigace (i jine znacky) si nijak nepomuzes, maximalne z tebe bude prodejce chtit vytahnout penize. Je ale taky moznost si mapu nechat ve specializovanych GPS prodejnach nechat nahrat. Chteji za to cca 250 Kc.
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků