Navigace v mobilu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 1. 7. 2012 09:47

měním názor a do androidu dnes doporučuju z autonavigaci
Be On Road. protože:
- velmi dobrá práce s mapou
- má kompletní čísla popisná v Čr
- lze snadno importovat body zájmu z poi.cz


Navigon: oproti BeOnRoad
- velmi špatná práce s mapou
- import z poi.cz je zdlouhavý
Nedoporučuju kupovat.

Sygic: oproti BEonroad
- nemá kompletní čísla popisná
- import z poi.cz je zdlouhavý
Nedoporučuju kupovat.



NDrive:
- ještě dobrá práce s mapou
- měl by mít kompletní čísla popisná
- měl by umět snadný import z poi.cz
ještě otestuju.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinasek 1. 7. 2012 16:18

Díky díky za odpovědy a nevíte kolik to zhruba stojí vyzkouším zkušební verzy a uvidím pak když tak koupím.začnu z Be On Road když tak jich vyzkouším víc. a ještě kdeje dobré je stahovat?
Děkuji
martinasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 1. 7. 2012 16:59

Google play. Tam stahnout zkusebni verze. A ceny za ruzne mapove poktryti
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 6. 7. 2012 17:03

Ještě doplním. Sygic je strašně ukecaný. Tedy ne že by lhal, ale neustále na něco upozorňuje, aniž by to bylo nutné. :D
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 6. 7. 2012 19:24

Ale to upozornění jde vypnout.Můžeš si tam nastavi na co tě má upozornovat(radary,železniční přejezdy,překročení rychlosti,vlastní poi atd.)
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod vilik 6. 7. 2012 20:27

Díky za radu. Po cca šestiletém vlastnicrví navigace a servisování navigací několika desítkám jiných vlastníků, jsem to opravdu nevěděl. :D Sygic není ukecaný ve smyslu BZ, nebo čehokoli podobného. Oný je ukecaný v navigování. Dokáže třeba na 100 m 4x upozornit na to, že za x metrů budu odbočovat. A to vypnout znamená mít oči nalepené na navigaci místo na silnici. Obzvláště pokud je v rádiu v středovém panelu. Zkrátka kecá a kecá tak, že leckterá ženská bledne závistí. :mrgreen:
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinasek 10. 7. 2012 15:50

zkusím ten Be on road
jelikož jsem to nikdy nezkoušel ani nic podobnýho dá se 2x stáhnout zkušební verze? chci si to tet vyzkoušet kolem města a potom později potřebuju jet ne Slovensko na 6 dní a zkusit znovu
a pak si ho koupím když se mě bude zamlouvat. nechci si ho stahovat před odjezdem když stím nebudu jěště umět dělat. radši 2x vyzkouším než někde bloudit.
díky
martinasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 10. 7. 2012 16:00

ne. myslím.

verze "pouze mapa ČR" ale stojí jen 300 kč. Celá Evropa pak 1000 kč.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinasek 10. 7. 2012 18:23

a zkušební verze ze slovenskem není? tak si ju budu asi muset koupit snad mě nesklame :oboze
a když budu chtít i slovensko tak celou evropu za 1000kč
martinasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek.P 10. 7. 2012 21:07

Pokud se nepletu tak zkušební verze je i se Slovenskem a i celá evropa.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod martinasek 1. 8. 2012 19:02

mám ještě dotaz četl jsem recenzy o Be On Road a dost ho celkem chválí
ale zaškočila mě tam jedna reakce že když špatně třeba odbočím tak se nedokáže nasměrovat na novou trasu a tedy skončí. mě se to celkem dost stává že špatně odbočím a kdyby mě nepomoh ta budu v koncích ? jak je to stím?
díky
martinasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 1. 8. 2012 20:39

nerozumím pojmu "skončí".

Správná navigace má po odchýlení z trasy na základě (nové) aktuální polohy a směru jízdy opět vypočítat trasu dle preferencí. A jestli se napojí na původní, je zcela irelevantní. BOR to dělá. Jako to dělá mnoho dalších. Navigace která se snaží napojit na původní trasu je hloupá.

Jezdil jsem s tím asi 5 dní čistého času. Nic závadného jsem nevypozoroval. Jezdil jsem s kdečím.

Momentálně jsem dotestoval Navigon. Letí ven z mobilu :-DDD Práce s mapou úplně nahowno.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lahve123 5. 8. 2012 10:48

Be On Road považuji za naprostou tragédii, nebrat ani zadarmo. Místo do centra města mě ve finále navigace hnala po kamenité cestě do lesa :-(((. Pomohlo až vypnutí/zapnutí a znovu načtení trasy. Dále se mapa často "kousla" - neposouvala se ve směru jízdy, dalším problém byl, že si protiřečily hlasové a grafické pokyny. Zkoušeno hlavně v Maďarsku v okolí Budapešti. Rozhodně nedoporučuji - zlatý TomTom. Používáno s XPERII P.
Lahve123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 5. 8. 2012 10:57

To je nějaké podivné. U mě naprosto bez problémů oficiální instalace, provoz, funkce. Leckde to bude problém mezi klávesnicí a židlí. např. v tom lese a to kousání mapy (vpravo dole tlačítko špatně zvoleno) Navigace jede tam, KAM SE JÍ URČÍ! Nevadí, stane se.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bumbummelon 5. 8. 2012 17:18

Potvrdzujem co pise Lahve123,vyskusal som na testy skoro vsetko co sa dalo skusat,ale naozaj tato navi je ozajstny paskvil,uplne bezne naviguje do zakazov vjazdov(viem je to mapami-ale tym sa ta tragedia len zvysuje,ked pouziva mapy o d navtequ ktory je znamy svojimi chybami) naozaj sa oproti inym zle ovlada,celkovo ma podivnu logiku ovladania,jednoducho som nevydrzal ani tusim 7 dni testovanie,letela von z anroidu za necelyckh 24 hod.,rozhodne su lepsie navi.Cital som mnohe oslavne chory,neviem co si mam o tom mysliet,ze by niektorym tak malo stacilo a mali tak nizke naroky?
bumbummelon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků