navigace s čísly popisnými a bez bloudění

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rob.9991 23. 10. 2016 13:46

Dobrý den,hledám navigaci s čísly popisnými. V mobilu mi dobře slouží mapy.cz, ale mobil s androidem mi moc nesedí, protože se všechny zasekávají, restartují, přehřívají a čert ví co ještě. Koupil jsem si kvůli tomu speciálně jeden mobil jen na navigaci a stejně nefunguje dostatečně pohotově. Používal jsem TomTom XXL, ten dovede spolehlivě až na ulici, ale víc ne a já jezdím hodně vesnic a městysů. Mio mne dovedlo akorát do prostředka vesnice i přes to, že s čp zdánlivě umí pracovat. Garmín sice čp docela umí, až na ty nejnovější a sem tam nějaký kiks, ale je ochotná mne honit mezi dvěma kulaťáky sem a tam, dokud ji nevypnu a nedoptám se, nebo začne navigaci tím, že mně pošle 14 km někam do zadele, abych se tam otočil a jel do cíle.

Od navigace chci hlavně spolehlivé dovedení na přesnou adresu a jako bonus by jsem ocenil seřazení cílů po trase dle vzdálenosti za sebou, aby jsem nemusel každý cíl kontrolovat.

Všem děkuji za názor a radu
rob.9991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piErcE 14. 11. 2016 23:25

Nevím, nemůžu si pomoct.. ale prostě Garmin.

Nevím, co s ní děláte, že vás honí po všech čertech ....
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 15. 11. 2016 07:01

Dobrý den, adresa která honí rob.9991 mezi dvěma kulaťáky, ta by mne také zajímala. Nebude to způsobeno špatným nastavením navigace ? :-))
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod takahoj 13. 7. 2017 08:55

Já mám navigaci v mobilu, ani nevím jaká to je a neznám lepší a přesnější navigaci, vč hledání popisných čísel, firem, atd atd a kam se na ní hrabou super drahé klasické navigace!!!
A ve městech...tam by snad šlo v jízdních pruzích jezdit po slepu.

-- 13. 7. 2017 09:59 --

rob.9991 píše:Dobrý den,hledám navigaci s čísly popisnými. V mobilu mi dobře slouží mapy.cz, ale mobil s androidem mi moc nesedí, protože se všechny zasekávají, restartují, přehřívají a čert ví co ještě. Koupil jsem si kvůli tomu speciálně jeden mobil jen na navigaci a stejně nefunguje dostatečně pohotově. Používal jsem TomTom XXL, ten dovede spolehlivě až na ulici, ale víc ne a já jezdím hodně vesnic a městysů. Mio mne dovedlo akorát do prostředka vesnice i přes to, že s čp zdánlivě umí pracovat. Garmín sice čp docela umí, až na ty nejnovější a sem tam nějaký kiks, ale je ochotná mne honit mezi dvěma kulaťáky sem a tam, dokud ji nevypnu a nedoptám se, nebo začne navigaci tím, že mně pošle 14 km někam do zadele, abych se tam otočil a jel do cíle.

Od navigace chci hlavně spolehlivé dovedení na přesnou adresu a jako bonus by jsem ocenil seřazení cílů po trase dle vzdálenosti za sebou, aby jsem nemusel každý cíl kontrolovat.

Všem děkuji za názor a radu


Já mám Samsunga s Androidem a vsadím se, že lepší, přesnější a spolehlivější navigaci nikde neseženeš. Ani za desítky litrů!
Tahle navigace už byla stažena před 3 lety do již tenkrát zakoupéného použitého Samsungu.
Praha, Brno, desítky dalších měst - ani jednou mě nenavedla špatně na žádnou zadanou adresu.

-- 13. 7. 2017 10:01 --

Zatímco kolegové s drahými navigacemi zabloudí i v Kotěhůlkách :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
takahoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piErcE 13. 7. 2017 09:45

Možná by nebylo od věci napsat, která že navigace je tak úžasná ... :)))

at jsem dělal, co jsem dělal, tak navigon, sygic, here a ani waze nešahaly garminu co se navigace týká, ani po pás ... ne, že by navigovaly špatně - všechny navigovaly stejně - do cíle mě dostaly všechny bez problémů.

problém byl v tom kolem.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků