Xtreamer Prodigy Black. Problém s ručním nastaveném kanálů

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod GeorgeB 10. 10. 2017 17:46

Používám přístroj Xtreamer Prodigy Black firmware v 4.2.7. používaný v Brně v Líšni - nové. Anténa nasměrována (vertikálně) na Barvičovu - vysílač.
Přístroj je zapojen na anténu DVB-T (vstup) a dál (výstup) na TV Samsung UE46ES8000.
Při automatickém skenování TV kanálů ( Česká Republika ) mi TV najde 39 kanálů, zatímco Prodigy najde při automatickém skenování ( Česká Republika ) jen 24 kanálů. Snažil jsem se o ruční naladění na Prodigy, ale při vyplnění frekvence a šířce pásma opsané z TV se mi toto nastavení neuloží. Abych smazal kanály vyhledané automatickým laděním kanálů, spustil jsem automatické ladění a ihned ladění přerušil. Potom jsem nastavil v nastavení=>ladění ruční,
Pro názornost uvádím můj přesný postup ladění kanálů: Nastavení=>DVB=>hledání kanálů=>ruční ladění=>stále se mi zobrazuje (nepodařilo se mi to změnit) nastavení kanál=>CH5=>šířka pásma 7MHz=>frekvence 177,5MHz. Při mém zadání: Kanál CH30 (případně i jiný), šířce pásma 8MHz, frekvence 778,0=>Manualscan=>zobrazí se okno "Ruční ladění = Neúspěšně. Když zadám OK a odejdu z nastavení DVB, mnou zadané volby nejsou uloženy, to znamená, že při opětovném vstupu do: Nastavení=>DVB=>hledání kanálů=>ruční ladění=>stále se mi zobrazuje (nepodařilo se mi to změnit) nastavení kanál=>CH5=>šířka pásma 7MHz=>frekvence 177,5MHz. V jiné místnosti u jiného TV používám Přijímač DVBT Strong SRT 5222. Při nastavení Kanálu 30 na Strong SRT 5222, šířce pásma 8MHz, frekvence 778,0, chytám TV kanál "Prima Love". Chtěl bych ho chytat i v Xtreamer Prodigy, bohužel nejde v Prodigy nastavit.
Samozřejmě jsem provedl také reset zařízení do továrního nastavení, bohužel to nepomohlo.
GeorgeB
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků