Aktualizace softvéru Philips

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod danivad 16. 11. 2007 20:26

Chel by som sa spytat, ci ma niekto nejakue skusenosti s aktualizaciou sofveru. Ako na to. Ci tam su nejake zmeny a kde ho stiahnut. Dakujem
danivad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avfi 16. 11. 2007 23:11

No, záleží od toho, či má tvoj televízor USB port. Ak nemá, tak smola, softvér ti vedia aktualizovať len v servise cez servisný konektor.
Ak máš usb, tak pozri na http://www.philips.sk, vyber si svoj televízor a klikni na tlačítko "Podpora" a potom vyber "Softvér a ovládače". Mal by si sa dopracovať k zoznamu softvéru pre daný tv. Potom už len stačí stiahnuť, nakopírovať na usb kľúč a ísť podľa návodu. Nie je to nič komplikované, ja som svoj tv aktualizoval hneď za pár minút po vybalení :-)
avfi
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 17. 11. 2007 15:38

Nevím, jakou máš TV, ale já mám u 42PFL9732D na výběr ze dvou možností software ke stažení na stránkách Filipesa. A proto pozor, nestahovat Open Source File - Software, ztratil bys záruku! Takže máš-li to tam u své Tv také, pak tedy stahuj jen Aktualizace firmwaru - Software.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 17. 11. 2007 17:27

No ten Open Source File by sa tam len tak lahko ani nenainstaloval :) ... je to tam spristupnene asi len pre odbornikov :)
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paveh 17. 11. 2007 20:15

Po aktualizaci firmware verze 000.100.000. se mi jeví, že obraz s verzí sotware 000.096.000. byl lepší. Lze někde stáhnout tuto předcházející verzi, na stránkách Philipsu je vždy jen poslední verze, kde lze stáhnout verzi starší ? Nyní mi přijde obraz více do černa, mám Philips 32PF9541/10. Má někdo podobnou zkušenost ?
Paveh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VovoSK 20. 11. 2007 12:14

Toto by aj mna zaujimalo... co ked novy firmware je este horsi ako predchodca?:)
VovoSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paveh 25. 11. 2007 15:36

Nemá někdo staženou verzi firmware 000.096.000.000 pro televizor 32PF9541/10 od Philipse ?? Prosím ,dejte link nebo pošlete emailem.
Paveh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukasmach 22. 1. 2010 10:21

Když si stáhnu software, tak je zazipován. Musím ho rozbalit nebo TV zvládne aktualizaci ze zipu?
lukasmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SlavoF 22. 1. 2010 14:35

What do you need ?
• An archive utility that supports the ZIP-format (e.g.
WinZip for Windows of Stuffit for Mac OS).
• A USB portable memory with min. 256 MB free space.
New software can be downloaded from the
http://www.philips.com/support website.
1. Click on the Download arrow in the upper left corner of
your screen.
2. Save the latest software upgrade file to your computer.
3. Double click on the zip-file in order to see the content.
4. Copy the autorun file or both autorun files (if there are two)
What do you need ?
• An archive utility that supports the ZIP-format (e.g.
WinZip for Windows of Stuffit for Mac OS).
• A USB portable memory with min. 256 MB free space.
New software can be downloaded from the
http://www.philips.com/support website.
1. Click on the Download arrow in the upper left corner of
your screen.
2. Save the latest software upgrade file to your computer.
3. Double click on the zip-file in order to see the content.
4. Copy the autorun file or both autorun files (if there are two)
to the root directory of the USB memory device.

takže rozbalit
SlavoF
Junior

Odeslat příspěvekod Chaien 30. 10. 2017 10:52

Ahoj všem
Vlastním TV LCD Philps 32PFL3404H/12 a nastal mi problém. Používám TV jako propoj z PC, pouštím si na ni filmy. Video je přes HDMI a zvuk je přes klasika jack 3,5. Vše zapojeno do zadních zdířek. Vždy jsem přepnul tv na mod PC, pustil film, přepnul kabel na zvuk a vše bylo v pohodě.
Najednou z ničeho nic, zvuk přestal fungovat. Nic jsem neaktualizoval, nic. Přes kabel jde, to jsem testoval na jiných repro, ale prostě TV mlčí. Obraz jde. Zkoušel jsem vše, i reset do továrního nastavení. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Díky za jakoukoliv pomoc.
Petr
Chaien
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků