Android Tv - současné zkušenosti s tv

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vejv (novy) 9. 11. 2018 11:24

Ahoj,
tak jsem si po dlouhem vybirani dle parametrů zvolil 55PUS7303 od Philipsu. Byl jsem se podivat i v kramech, bohuzel u nás nikde nebyl. Pročetl jsem i hodně na netu a mam rozporuplne emoce ohledně androidu. Koukal jsem ze Philips co mesic dva vydava update a bohuzel většina diskuzí byla starších. Jak je to tedy teď s ovladatelnosti android tv, jak to funguje, spolehliva. Nemam se androidu bát. Prosim nekoho kdo vlastni, at se podeli o soucasne info. Diky moc.
vejv (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jardadts 9. 11. 2018 12:48

Vše OK .
Upřesni co od TV očekáváš.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vejv (novy) 9. 11. 2018 13:18

Tv bude po vetsinu casu pripojena pres hdmi k stb ( vim ze umi sat), ale zustavam u sveho stb. Jinak prehrat filmy z usb, pripojit mobil, youtube, prohlizeni foto z mobilu. Takze snad toho moc nechi, a aby tv chodila v pohode, dvbt2 zustane v zaloze

Jeste k tomu usb, ma usb2 nebo usb3, kdyz pripojim ext. Disk nebo flash disk prehraje filmy, ale pro pripadne nahravani potrebuje hdd min250gb a nahravky nebudou jinde nez na tv prehravatelne?

Jinak mi slo o obecne pouzivani android tv, jelikoz dost komentaru, jako ze android philips nikdy vice apod.

Tak jsem rad, ze je vse ok, snad to bude dobra volba
vejv (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jardadts 9. 11. 2018 13:31

HDD max 2TB.Nahrane filmy jsem nezkousel na PC prehrat ,nemel jsem duvod.Koneckoncu uz ani nenahravam ,kdyz mam hbbtv a muzu sledovat filmy z archivu.
Tv ma chromecast ,takže můžes streamovat Skylink , HBOGO a dalsi z mobilu do TV.

Co je nejhorší - aplikace philipstvremote v mobilu,ta je nepouzitelna.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vejv (novy) 9. 11. 2018 13:33

Ok, diky za info, tak ji zkusim.
vejv (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 9. 11. 2018 14:40

Vejv tak vsetko co pozadujes kazdy den robim na mojich dvoch Android Philips TV.
Jedna 2015 a druha 2018.Od zaciatku roka ani jeden restart ci pad.Vsetko krasne ide a to tej 2018 davam dost zabrat.Hlavne Kodi a prehravanie filmov po sieti a z internetu.Tiez ale nepouzivam interne tunery ale mam pripojeny sat prijimac cez HDMI.
Takze na Tvojom mieste by som sa vobec nebal.Inak tu druhu mam 49PUS7503.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 11. 2018 20:50

vejv (novy) píše:Ahoj,
tak jsem si po dlouhem vybirani dle parametrů zvolil 55PUS7303 od Philipsu. Byl jsem se podivat i v kramech, bohuzel u nás nikde nebyl. Pročetl jsem i hodně na netu a mam rozporuplne emoce ohledně androidu. Koukal jsem ze Philips co mesic dva vydava update a bohuzel většina diskuzí byla starších. Jak je to tedy teď s ovladatelnosti android tv, jak to funguje, spolehliva. Nemam se androidu bát. Prosim nekoho kdo vlastni, at se podeli o soucasne info. Diky moc.

U Androidu se stále musí počítat s určitou nevyvážeností prostředí, která může vést k nahodilým anomáliím. Když s tím počítáš a nevadí Ti to, pak Android nabídne větší možnosti, než zbytek startovního pole.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.mrazek 10. 11. 2018 03:20

Za mě má Philips asi nejhloupěji modifikovanou Android TV co jsem viděl. Jak SONY tak i TCL (kterou mám doma) mají víceméně čistý systém tak jak ho Google vydává. Zato Phillips tam má svoje serepetičky, svoje vlastní nastavení (kvůli kterému se člověk nedostane ke všem funkcím) a celkově mi to přijde takové neodladěné. Snad se to u Philipsu zlepší po updatu na Android 8.0 měl by dorazit teď v listopadu.
jiri.mrazek
Junior

Odeslat příspěvekod FranTv 11. 11. 2018 12:29

jiri.mrazek píše:Zato Phillips tam má svoje serepetičky, svoje vlastní nastavení (kvůli kterému se člověk nedostane ke všem funkcím) a celkově mi to přijde takové neodladěné


Ahoj,
můžeš mi prosím nějak přiblížit konkrétně, jaké to jsou serepetičky,
nastavení a k jakým funkcím se nedostanu?
Mám PUS6501.
Díky :-)
FranTv
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků