Upozornění na hovor/SMS - vibrační náramek

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod amper2 29. 8. 2018 21:47

Ahoj,

existuje nějaký náramek, který by se jednoduše propojil s mobilem pomocí Bluetooth a vibracemi upozorňoval na příchozí hovory a SMS ? Žádné další funkce od zařízení nepotřebuji, žádné Fitness, apod.
???

amper.
amper2
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 30. 8. 2018 06:05

Ono to bude spise opacne, vetsina tech naramku ma prave ty funkce fitness (krokomer, sledovani tepu atd.) a u tech novych pak je k tomu bonus prave v tech notifikacich na prichozii hovory a sms. Nejaky financni limit ci jiny limit (napr. vydrz baterie) ?
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BobTheBuilder 30. 8. 2018 06:42

Za "pár" korun náramek od Xiaomi (Mi Band 2), ty další funkce stačí nepoužívat, na nabití s BT komunikací asi týden. Cena někde kolem 700. Stejně tu baterku žere BT komunikace, ne ty fitness funkce.
Nebo Lenovo Watch 9, klasicky vypadající hodinky, na baterku (CR2032) půl roku. Z Číny za cca 600.
BobTheBuilder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lebka75 30. 8. 2018 07:14

Mi band 2 je cena v ČR kolem 500 Kč
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amper2 30. 8. 2018 19:26

Díky za tip na Lenovo Watch, zajímavá alternativa.
Ještě dotaz - potřebuji u každého náramku pro propojení s telefonem speciální aplikaci výrobce? Nestačí mi pro upozornění na příchozí hovor/SMS spárovat náramek s mobilem pomocí Bluetooth (tak jako např. s HF v autě, nebo do ucha)? V autě mi autorádio taky zobrazuje kdo mi volá a že mi někdo volá, tak proč instalovat speciální aplikaci? Fitness funkce mě nezajímají.
Umí se některý z náramků (Lenovo Watch, Miband 2 nebo 3) propojit s mobilem jen pomocí bluetooth bez speciální aplikace výrobce, aby fungovalo upozornění na volání/SMS ?

Díky, amper.
amper2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků