export otisku prstu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pepa3171 28. 2. 2018 21:59

Dobrý den, jsem studentem ČVUT a zabývám se bakalářskou prací ohledně tribologie kůže - chtěl bych se zeptat, zda je technicky možné využít čtečku otisku prstu na telefonu k vytvoření 3d otisku prstu a tyto data nějakým způsobem dostat z telefonu k následnému vyhodnocení. Vlastním mobilní telefon HONOR 7 LITE. Hledal jsem dlouho, ale nic použitelného jsem nenašel. Pravděpodobně to není z důvodu zabezpečení možné, nevím jistě. Díky za jakékoli rady. Děkuji :-)
Naposledy upravil pepa3171 dne 1. 3. 2018 08:39, celkově upraveno 1
pepa3171
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 3. 2018 06:26

Pro vsi ucte neverim ze cvut dostuduje nekdo kdo si neumi zjistit zakladni fakta.V telefonu nikdy nelezi komplet celej otisk prstu.Ukladaji se jednotlive casti, coz sis na honoru zkusil.Papilarni linie nesedi na stopro, jde o vysokou shodu a nikoliv o celej.Na tom jsou zalozeny utoky s tzv. universal otisky.
Takze kde nic neni, komplet shoda - nelze nic modelovat.Drobnosti typu ze vyexportovat to nezvladnes ani tu pribliznou shodu, to opomijim.
A pokud pises diplomku, neverim :-) , urcite bys vedel ze k veci existuje rozsahla dokumentace, vcetne zdrojoveho kodu.
To co hkedas je v Android Keystore a pravdepodobnost ze bys dokazal odtamtud neco vyexportovat je rovna nule.Podstatne vyssi by byla kdyby misto hobby neodbornych servru ala mobilmanie navstevovals odborne servry a hackathony, pochopitelne AJ.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků