SOS náramek

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lennym. 26. 11. 2017 21:20

Dobrý večer, máme už trochu křehčí babičku, která občas upadne a už se nemůže zvednout. Zatím jsme měli štěstí, že u toho vždy někdo byl, ale pravděpodobně nastane situace, kdy se jí to stane až bude sama a představa, že půl dne někde leží a čeká, až ji někdo najde se mi přirozeně nezamlouvá. Proto hledám nějaké zařízení, ideálně ve formě náramku, který by obsahoval tlačítko, kterým by si mohla přivolat pomoc nebo nás alespoň upozornit, že se něco stalo. Bohužel takových zařízení není tolik, kolik by se dalo očekávat. Možností by byly chytré hodinky, ale má telefon pro seniory a se smartphonem by se už asi nenaučila. Uvítám jakékoliv návrhy na nějaké zařízení, které bychom jí mohli koupit, cena mi je v tuto chvíli jedno. Předem děkuji za všechny reakce.
lennym.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanculajzna 28. 11. 2017 13:00

Mně ty SOS hodinky nepřijdou jako úplně šťastný nápad, který navíc není dotažený do konce. Potenciál by to mělo, ale často to chce právě i tu synchronizaci s chytrým telefonem, což pro hodně seniorů vůbec není myslitelný. Koukla bych se spíš po nečem, jako je tenhle SOS přívěsek :-)
hanculajzna
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků