Dobrý den. Děkujeme za příspěvek. Chyby jsme prověřili: Dusíkova 41 -vstupní bod k této adrese je na nejbližší ulici stejného jména od definičního bodu stavebního objektu. V tomto případě to je na boku domu, což je pouze pár metrů. Vzhledem k množství adresních bodů je nutno používat toto automati...
Panove, zdravim Vas. Jiste vyse uvedene impertinence necham bez komentare. Budu reagovat pouze a jen na reportovane chyby.
Hlasena jednosmernost na mostu Antonina Kaliny v Koline - je pravdou, ze chyba byla reportovana jiz drive. Nicmene jedna se o dopravni situaci, ktera neni v nasich zemepisnych ...
dik za podnet, ad1 - jedna se problem routingu, v aktualnich datech jsem zadny problem neobjevil ad2- byla detekovana chyba v jednosmernosti , v pristi verzi budou data ok
Dik za podnet. Situaci jsme prubezne monitorovali a postupne doplnovali nove prvky silnicni site - kruhak, zrusli jsme prejezd pres zeleznici. A v datech mame i nove vedeni spojky k silnici 409. Bohuzel v mapach se to projevi az od pristi verze.
Az pojede kolega do terenu mapovat povolenou rychlost v ramci Suchdola v okoli ulice Kamycke, sebere dopravni informace i z tohoto useku. Dik za upozorneni.
Dik za podnet. Z duvodu presneho vymezeni ulic, kterych se omezeni rychlosti tyka, posleme do teto lokality naseho terenniho pracovnika. Omezeni rychlosti bude zaneseno do nektere z pristich verzi map.